30 grudzień 2020

Uwaga feriowicze! Mamy dla Was konkurs!

fot. KPP Inowrocław
Inowrocławska policja zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie. Ułóż puzzle i odpowiedz na pytania dotyczące spotów promujących zasady bezpieczeństwa. Koniecznie weź udział, pochwal się swoją wiedzą i wygraj upominki, które ufundował Powiat Inowrocławski.
REKLAMA

Tegoroczne ferie to czas z ograniczeniami w czasie pandemii. Wiele dzieci spędzi je w miejscu swojego zamieszkania. Ważne, by ferie były pod czujnym okiem opiekuna. Inowrocławskie policjantki w związku z feriowym odpoczynkiem, przygotowały propozycję konkursową dla dzieci i młodzieży. Obie propozycje to sposób na uczenie się i utrwalanie zasad bezpieczeństwa. W załącznikach znajdziecie szczegóły i materiały do pobrania.

Zadaniem uczniów klas od „0” do III będzie ułożenie łącznie pięciu obrazków z puzzli. Następnie należy zrobić ich zdjęcia i przesłać. Można także nakleić je na kartkę formatu A4 i włożyć je do koperty. Podpowiadamy, że obrazki powinny one być Wam znane, bo kilka z nich to finałowe prace konkursowe laureatów tegorocznych powiatowych konkursów o bezpieczeństwie.

Uczniowie klas od IV do VII mają do obejrzenia trzy spoty filmowe pod tytułami: „Elementarz bezpiecznego poruszania się na rowerze, rolkach i hulajnodze”, „Bezpiecznie nad wodą!” i „Nie ufaj obcym osobom!”. Następnie na ich podstawie należy udzielić odpowiedzi na zadane pytania.

Gotowe zadania można przesłać na adres mailowy: rzecznik-inowroclaw@bg.policja.gov.pl lub przynieść na recepcję komendy albo wysłać pocztą na adres: Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu ul. Toruńska 13-15, 88-100 Inowrocław z dopiskiem „Konkurs na ferie 2021”.

Pamiętajcie podajcie swoje imię, nazwisko, wiek, szkołę oraz telefon kontaktowy do rodziców. Czekamy na Wasze zadania konkursowe do 17 stycznia 2021 roku.

Organizatorkami konkursu są: aspirant sztabowy Izabella Drobniecka i starszy aspirant Justyna Piątkowska, z którymi w razie pytań można kontaktować się pod numerami telefonów
47 75 282 18 i 47 75 284 81.

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Inowrocławiu