21 styczeń 2023

W 2023 zaplanuj sobie Inowrocław

Miasto Inowrocław „Zaplanuj sobie Inowrocław” zaprasza do skorzystania z oferty kulturalno-sportowej. W kalendarzu można znaleźć imprezy o charakterze ogólnopolskim, nowe propozycje oraz cykliczne wydarzenia.
REKLAMA
W tym roku w inowrocławskim kalendarzu imprez znalazły się wydarzenia, które są już dobrze znane, m.in.: Piastowski Festiwal Biegowy, Święto Królowej Jadwigi, ART INO FESTIWAL, Dni Inowrocławia oraz Inowrocławski Świąteczny Zakątek z Jarmarkiem Świątecznym. 

Cały rok wypełniliśmy wieloma kulturalnymi i sportowymi wydarzeniami. Dzięki akcji, inowrocławianie i goście naszego miasta mogą zaplanować sobie Inowrocław. To jednak tylko wybrane imprezy. W planie jest o wiele więcej atrakcji na ten rok. O wszystkich akcjach na bieżąco informujemy w mediach społecznościowych i na stronie www.inowroclaw.pl. Zachęcamy do udziału w imprezach i śledzenia naszych komunikatów – mówi Adriana Szymanowska, naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Inowrocławia.

W Inowrocławiu odbędą się kolejne edycje imprez o charakterze ogólnopolskim, m.in.: Arlekinada, Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Orkiestr Dętych, Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Na Soli, Zlot Fiata 126p i Klasyków oraz Ino-Rock Festival.

W tym roku zadbaliśmy o szereg wydarzeń sportowych. Jedną ze sztandarowych imprez, która co roku przyciąga wielu chętnych, nie tylko z miasta, jest Piastowski Festiwal Biegowy. Odbędą się również Mistrzostwa Polski Strongman i Solankowy Koszmar (bieg z przeszkodami).

W inowrocławskim kalendarzu imprez nie mogło zabraknąć wydarzeń cieszących się dużym zainteresowaniem, tj.: INO POP FESTIWAL, INO CLASSIC FESTIWAL oraz niedzielnych letnich koncertów w Parku Solankowym, pn. „Inowrocławskie Lato Muzyczne”.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Inowrocław
-1.8°C
wschód słońca: 07:22
zachód słońca: 16:38
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Inowrocławiu

kiedy
2023-02-11 18:00
miejsce
Teatr Miejski, Inowrocław, plac...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-17 20:00
miejsce
Tam Gdzie Kiedyś, Inowrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-18 20:00
miejsce
Tam Gdzie Kiedyś, Inowrocław,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-24 18:30
miejsce
Teatr Miejski, Inowrocław, plac...
wstęp biletowany