7 styczeń 2021

Ferie w pełni! Zadzwoń do policjantów, podaj hasło i wygraj „zimowy zestaw upominkowy”

fot. KPP Inowrocław
Spadł śnieg, a co za tym idzie dzieci wyruszyły na sanki i na ślizgawki. Inowrocławscy policjanci dla feriowiczów przygotowali niespodziankę. Przeczytaj co trzeba zrobić.
REKLAMA

Dziś (07.01.21r.) o godz. 18.00, dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem mogą zadzwonić do Oficera Prasowego inowrocławskiej Policji na numer 607 285 175. Trzeba podać hasło: ”Bezpieczne ferie”.

Pierwsze trzy osoby, które zadzwonią, wygrywają jeden z trzech zestawów upominkowych, w których jest między innymi: jabłuszko do zjeżdżania po śniegu, gra planszowa „Bezpieczne miasteczko”, książeczka o bezpieczeństwie i odblaski. Paczki z upominkami są różnicowane.

Upominki propagują tegoroczną ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, przygotowaną przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Gra, książeczki i odblaski zostały ufundowane przez Powiat Inowrocławski.

Odbiór upominków już jutro (08.01.21r.) o godz. 9.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu ulica Toruńska 13-15.

Zapraszamy!

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji
w Inowrocławiu

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Inowrocławiu