Wydarzenia

Impreza taneczna w klimacie wesela

dodano 2022-09-12 11:13:18
rozpoczęcie:
2022-10-15 20:00
miejsce:
Tam Gdzie Kiedyś, Inowrocław, Niepodległości 4
bilety:

Zapraszamy na kolejną edycję Wesela bez Pary Młodej! Imprezy, która stała się już swego rodzaju tradycyjnym wydarzeniem w naszej Restauracji. Tego wieczoru będziemy się bawić przy akompaniamencie zespołu Karola Band.

Dawno nie byłaś/eś na weselu? Brakuje Ci niepowtarzalnego klimatu tego rodzaju imprez? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

- bez prezentów

- bez kwiatów

- bez kopert

Za to z wyjątkowym klimatem i pysznym poczęstunkiem. "Wesele bez Pary Młodej" to tradycyjna propozycja Restauracji "Tam Gdzie Kiedyś", zarówno dla grup przyjaciół, par jak i singli. Jeśli chcesz pobawić się przy akompaniamencie profesjonalnego weselnego zespołu, wziąć udział (lub dopingować innych) w zabawach znanych z polskich wesel i po prostu się "wytańczyć", to musisz być z nam tego wieczoru!

Koszt rezerwacji to 90 zł/ os. Cena biletu obejmuje wstęp oraz poczęstunek (zakąski plus ciepłe dania w formie szwedzkiego stołu).

Drodzy goście, przypominamy, że w trakcie organizowanych przez nas imprez obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i napojów niezakupionych w naszym lokalu. W zależności od imprezy- są one są one wliczone w cenę biletu lub dostępne do zakupu przy barze. Pamiętajcie proszę, że bierzemy odpowiedzialność za produkty spożywcze (w tym alkohol) serwowane w naszym lokalu, dlatego osoby spożywające własny alkohol i napoje, będą przez nas proszone o zakończenie udziału w imprezie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Wesele bez Pary Młodej
artyści:
Impreza taneczna z zespołem weselnym
Za to z wyjątkowym klimatem i pysznym poczęstunkiem. "Wesele bez Pary Młodej" to najnowsza propozycja Restauracji "Tam Gdzie Kiedyś", zarówno dla grup przyjaciół, par jak i singli. Jeśli chcesz pobawić się przy akompaniamencie profesjonalnego weselnego zespołu, wziąć udział (lub dopingować innych) w zabawach znanych z polskich wesel i po prostu się "wytańczyć", to musisz być z nami! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Inowrocław
1.6°C
wschód słońca: 07:33
zachód słońca: 15:37
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Inowrocławiu

kiedy
2022-12-01 19:00
miejsce
Szkoła Muzyczna I i II Stopnia,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-03 19:00
miejsce
Teatr Miejski, Inowrocław, plac...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 18:30
miejsce
Teatr Miejski, Inowrocław, plac...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-09 19:00
miejsce
Kujawskie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany